Často kladené otázky

C9, F15 a Vital 5 sú nutričné programy. C9 trvá 9 dní, F15 trvá 15 dní a Vital 5 trvá 30 dní. Všetky podrobnosti o tom, čo, kedy a ako užívať obsah balíčka je v brožúrke.
C9 otázkyF15 otázkyF15 otázkyF15 otázkyVital 5 otázky
Pri hladovaní je príliš nízky kalorický a nutričny príjem. Príjem nedostatočného množstva a kvality živín (ako vitamíny, minerálne látky) spôsobuje dlhodobé nedostatky v tele. Môže to spôsobiť aj vážne ochorenie. Na druhej strane, naše telo nevieme oklamať. Keď sa vrátime k životnému štýlu, aký sme mali pred hladovaním, telo si znovu bude ukladať tuk, aby sa pripravilo na ďalšie hladovanie. Naproti tomu program Clean 9 nielen, že ťa naučí na zdravé stravovanie, ale taktiež ti poskytuje potrebné živiny prostredníctvom potravinových doplnkov. Ďalej C9 ti pomôže zasunúť pohyb a cvičenie do zrýchleného každodenného života. Celkovo možno povedať, že C9 ťa naučí na nový spôsob myslenia a založí základy pre efektívnu zmenu životného štýlu.
Množstvo kíl, ktoré schudneš počas programu CLEAN 9 závisí od východiskových faktorov, vrátane počiatočnej hmotnosti tela a toho, aký si mal životný štýl, keď si začal program.

Každý z nás je iný, ale keď sa pozrieš na výsledky, ktoré ľudia dosiahli, konštatuješ, že schudli okolo 2 až 6 kg za 9 dní. Nakoniec hlavným dôvodom je, aby sme nášmu telu dopriali vyčistenie od toxínov, dodanie potrebnej výživy a spáliť nadbytočný tuk.

Ako iste vieš, problémom viacerých programov na chudnutie je to, že omnoho rýchlejšie naberieš kilá späť, ako si ich stratil. To sa ti nemôže stať pri tomto premyslenom programe FIT, ak ho dodržíš.

Áno. Pretože program je navrhnutý tak, aby bol bezpečný pre väčšinu ľudí. Avšak, ak máš nejaký zdravotný problém, alebo si v lekárskej starostlivosti, je rozumné poradiť sa pred začatím programu CLEAN 9, alebo iného programu na kontrolu hmotnosti s lekárom.
Môžeš mať pocit hladu, najmä počas prvých dvoch dní. Je to normálne. Avšak, pocit hladu ustúpi. Forever Fiber™ a Forever Lite Ultra™ sú navrhnuté tak, aby potláčali pocit hladu. Ak by si bol hladný, treba sa napiť vody.
Áno. CLEAN 9 je špeciálne navrhnutý tak, aby prudko odštartoval zdravý program kontroly hmotnosti a pomohol eliminovať niektoré toxíny, ktoré môžu negatívne ovplyvniť celkové zdravie. Tieto dva dni pomôžu reštartovať schopnosť tela detoxikovať a pripraviť pôdu pre 3. až 9. deň. Preskočenie 1. a 2. dňa môže ovplyvniť tvoje finálne výsledky programu.
Bielkoviny sú základným stavebným prvkom každej bunky v tele. Tvoje telo potrebuje aminokyseliny (môžeme získať z bielkovín) aby mohlo budovať, alebo opraviť tkanivá a svaly. Výskum ukazuje, že bielkoviny sú nevyhnutné pre úspešné chudnutie. Obmedzenie kalórií, ktoré nezahŕňa adekvátne množstvá bielkovín, môže spôsobiť úbytok svalovej hmoty skôr, než začnete chudnúť z tukových zásob. Forever Lite Ultra™ v kombinácii so zdravou stravou a cvičebným programom, môže pomôcť schudnúť z tuku, nie svalov.
Približne 72 % Tvojho tela tvorí voda a jej zásoby musíš neustále dopĺňať. Voda je potrebná na udržanie zdravého metabolizmu, pretože je súčasťou takmer každého biochemického procesu v tele. Zaistenie toho, že si dostatočne hydratovaný, ti pomáha udržať pocit plnosti medzi jedlami tiež.
Jednou z najdôležitejších súčastí zmeny tvojho tela je zmena spôsobu myslenia o jedle. Ak chceš dosiahnuť tie najlepšie výsledky, navrhujeme, aby si dodržiaval program tak, ako je to uvedené v príručke. Jedlá s nízkym obsahom kalórií nemusia poskytovať správnu rovnováhu živín potrebných na prečistenie a chudnutie.

Uvedené informácie sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na diagnostiku, liečenie, uzdravovanie alebo prevenciu akýchkoľvek chorôb.

BudemFIT je kľúčom k zmene tvojho života.