Klasická diéta = JO-JO EFEKT?

Klasické diéty, keď človek sa stravuje jednostranne, nevyživuje náš organizmus tak ako je to potrebné. Samozrejme schudnutie príde, ale len kým držíme diétu, dovtedy zostáva hmotnosť. Po klasickej diéte keď sa človek vráti k normálnej strave nastane JO-JO EFEKT, čiže priberieš viac ako si mal pred diétou.

jo-jo efekt

Prečo sa nastáva JO-JO EFEKT?

Pri klasických diétach organizmus nie je vyživený a po skončení diéty a k návrate k normálnemu stravovaniu naše telo urobí zásoby. Nielenže zásoby si urobí, ale aj naša telesná hmotnosť sa vráti k tomu akú sme mali pred začatím klasickej diéte. Tie zásoby si telo pripraví na to, keď by ste to chceli opäť spraviť, aby mal z čoho normálne fungovať. Toto je jo-jo efekt!
(tvoja hmotnosť pred diétou – diéta + priberanie po diéte + zásoby = väčšia hmotnosť akú si mal pred diétou)

jo-jo efekt a diéta

Klasická diéta vs. Detoxikácia

Toxíny sú zvyčajne vylúčené z tela cez črevo alebo obličky, alebo sú neutralizované priamo v tele. Prebytočné toxíny, ktoré nemôžu byť prirodzene vylúčené sa obyčajne ukladajú v tuku. Keď spravíme klasickú diétu, možno kilá pôjdu dole, ale toxíny zostanú v tele. Po skončení klasickej diéty telo musí pribrať veľké množstvo tuku, aby vedel kde usadiť toxíny.

Ako funguje detoxikácia tela?

Detoxikácia tráviaceho systému a celého tela uvoľňuje uväznené a uložené toxíny. Pri vylučovaní toxínov nie je potrebné také množstvo tuku, aké sme mali pred detoxikáciou, tým pádom schudneme. Detoxikácia pomáha pri chudnutí. Po skončení detoxu naše telo je ľahšie, zdravšie a nepotrebuje pribrať tuk na ukladanie toxínov.

klasická dieta (jo-jo efekt) vs detoxikácia

C9 Detoxikácia

C9 je bunková očista tela, pri ktorej spolu s tukom sa vylučujú z tela aj toxíny.

C9 vyčistí tvoje obličky, pečeň a tráviaci trakt. Oživí a omladne sa celé telo a nenastáva JO-JO EFEKT!!!

Pre viac info o C9 detoxikácii klikni sem.

Príspevky

príspevky