POZOR! Schudnutie Victorie Beckhamovej je odhalené!

Schudnutie Victorie Beckhamovej je neuveriteľné, schudla 2 kg za 9 dní pri detoxikácií s programom C9. Victoria chcela rýchlo sa zbaviť extra kíl po tehotenstve jej štvrtého dieťaťu. Dôvodom začatia programu C9 bol aj blížiace sa svetové turné so Spice Girls.

Victoria Beckhamová chudnutie

Schudnutie Victorie Beckhamovej?

Detoxikačné diéty často odstraňujú len vodu z vášho tela, dôsledkom čoho chudnutie je rýchle. Detoxikačný program C9 to robí efektívnejšie, keďže z tela vylučuje toxické látky a nakopne metabolizmus. Podľa jej vedúcej výživnej poradkyni Sue Nortonová: „Ženy z Los Angeles sa vždy pokúšajú o najnovšie diéty. Ale Aloe Vera je považovaná za superpotravinu kombináciou vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov. Pomáha metabolizmu, s trávením a zvyšuje energetickú hladinu. Môže dokonca pomôcť pri kožných problémoch.“

Victoria beckhamová detoxikácia

Victoria Beckham bola známa svojimi radikálnymi a extrémnymi diétnymi plánmi už mnoho rokov. V každom prípade to, čo robí, funguje a ľudia ju sledujú, pretože aj oni môžu mať rovnaké výsledky v chudnutí. Celebrity používajú produkty Forever Living, pretože sú efektívne. Čistiace, detoxikačné programy s Aloe Vera, ako C9, pomáhajú vyčistiť vaše telo a rýchlo sa zbaviť toxických látok a nadbytočných kíl.

Ďalšie skúsenosti s C9 detoxikáciou

Alexandra: „Dokončila som program C9.  Prvé 2 dni som potrebovala obrovskú výdrž, ale od 3.dňa som cítila, že mám viac energií.  Tento program mi veľmi pomohol, aby som začala vytvoriť zdravší životný štýl a aby som dala system do svojej dennej stravy.“

Ľubica: „Clean 9 je tak super vec, že sa to slovami ani nedá dobre popísať, to jednoducho treba zažiť… Odporúčam každému absolvovať Clean 9, je to ozaj krátky program, v pohode sa tých 9 dní dá vydržať, povedala by som že aj viac dní sa dá vydržať.“ Prečítam celý článok.

Gabo: „Nemal som skúsenosti s podobným produktom ako C9ka, takže na začiatku C9 programu som bol trosku skepticky… Po ukončení C9 programu som skonštatoval stratu váhy, -5kíl a čo sa týka centimetrov -12 celkovo. Cítim sa spokojnejší a energickejší… C9ka úlohu splnila“ Prečítam celý článok.

Danka: „C9 detoxikácia je neobyčajná forma detoxu, ktorý som dlho hľadala… Odporúčam absolvovať 2x ročne… ideálne obdobie je jar a jeseň… C9 prečistí organizmus, človek zhodí pár kilogramov a hlavne sa cíti oveľa zdravšie.“ Prečítam celý článok.

Pre viac informácií kliknite na C9 krabicu!

Príspevky

príspevky