Vital 5 – Zdravá výživa

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

Vital 5 ponúka päť úžasných produktov, ktoré pracujú spoločne, aby ti pomohli preklenúť nutričné medzery a poskytli kľúčové živiny, ktoré tvoje telo potrebuje.

Vital 5 výhody:

Loading...

Vital 5 pomáha zásobovať našu výživovú superdiaľnicu. Výživová superdiaľnica dopravuje živiny naprieč našim telom do všetkých buniek a tkanív. Naše telo prijíma živiny z jedla a doplnkov stravy, ktoré konzumujeme, a výživová superdiaľnica zaisťuje ich doručenie do každej bunky a tkaniva, navyše odstraňuje všetky odpady, ktoré naše telo normálne produkuje, a vďaka tomu je schopné optimálne fungovať. Stručne povedané superdiaľnica dopravuje živiny tam, kde sú potrebné, a odpad je odvádzaný a eliminovaný.

Forever Aloe Vera Gel podporuje tráviaci trakt, čo je nevyhnutné pre zdravú výživu – jeden z primárnych komponentov výživovej superdiaľnice, kde sú vstrebávané jedlo a živiny. Aloe môže pomôcť podporiť absorpciu a biologickú dostupnosť živín rovnako ako odstránenie odpadu.

Forever Daily poskytuje základné vitamíny a minerálne látky a pomáha zaistiť, aby sme dosiahli optimálnu úroveň týchto živín, ktoré potrebujeme pre zdravie a ktoré môžu v našej strave chýbať. Tieto živiny sú potom dopravované pomocou superdiaľnice do našich buniek a tkanív a podporujú ich optimálnu funkciu.

Forever Active Probiotic podporuje správnu rovnováhu medzi dobrými a zlými baktériami v našom tele, podporuje trávenie a vstrebávanie živín na výživovej superdiaľnici.

Forever Arctic Sea zaisťuje rovnováhu esenciálnych mastných kyselín, ktoré chýbajú v našej modernej strave. Omega 3 mastné kyseliny z rýb z chladných vôd pomáhajú napraviť nerovnováhu v našej strave a priblížiť nás k ideálnemu pomeru 1:1 Omega 3: Omega 6 mastných kyselín, ktoré pomáhajú podporovať kardiovaskulárny systém a tráviaci trakt – obe zo základných zložiek výživovej superdiaľnice.

Argi+ poskytuje arginín a podporné živiny produkcie oxidu dusnatého v našom tele. Oxid dusnatý podporuje obehový systém, ktorý prenáša živiny v našich telách do buniek a tkanív, a tiež odvádza odpadové produkty z normálnych metabolických procesov, ktoré majú byť odstránené v tele a funkcie podpory buniek.

Vital 5 je revolučný nový prístup k zdravej výžive, životnej pohody, ktorý ti pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie.

Vital 5 (produktová súprava pre zdravú výživu) je navrhnuté tak, aby poskytoval tvojmu telu prostriedky, ktoré potrebuješ na dosiahnutie svojho plného potenciálu. Kombináciou vynikajúcej kvality s ľahko zrozumiteľnými informáciami a pokynmi ti program Vital 5 pomôže dostať tvoje telo až ku limitom.

Vital 5 – zdravá výživa – obsahuje:

Predstavte si, že narezaním otvoríte list aloe a konzumujete gél priamo z rastliny. Najbližšie k tejto predstave sa dostanete pri pití nášho Aloe Vera Gelu.

Zázračný list aloe obsahuje vyše 75 výživových zložiek, vrátane 20 minerálnych látok, 18 aminokyselín a 12 vitamínov. Výsledný produkt nášho patentovaného procesu stabilizácie aloe – náš gél, si obľúbili tí, ktorí si chcú udržať zdravý tráviaci trakt a prirodzenú hladinu životnej energie.

Tento bohatý koktail dužiny a tekutiny bol prvým výrobkom, ktorý získal certifikát od International Aloe Science Council potvrdzujúci, že tento výrobok plne zodpovedá prírodnému gélu.

ZLOŽENIE: stabilizovaný aloe vera gél (96% hmotnostných), sorbitol, kyselina askorbová (vitamín C – antioxidant), kyselina citrónová, sorbitan draselný a benzoan sodný na zachovanie chuti, xantánová guma, tokoferol (vitamín E – antioxidant)

Výhradný distribútor: Forever Living Products Slovak Republic s.r.o.

Vyrobené v USA

Forever Aloe Vera gel

Forever aktívne probiotikum pomáha predchádzať nerovnováhe spôsobenej nesprávnym stravovaním a životným štýlom, ktorá môže viesť k zníženiu množstva prirodzene sa vyskytujúcich probiotík v našom organizme. Toto malé, ľahko prehltnuteľné dražé pomáha udržiavať zdravý zažívací trakt, zlepšuje vstrebávanie živín z potravy a posilňuje imunitu. Forever Active Probiotic je jediné 6-druhové probiotikum na trhu, ktoré nevyžaduje uchovávanie v chladničke.

Baktérie sú živé mikroorganizmy, ktoré existujú v našom tele a sú dôležité pre naše zdravie a kondíciu. Zatiaľ čo niektoré baktérie sú zlé, väčšina je užitočných. Tieto „dobré baktérie“ sa volajú „probiotické“, čo v gréčtine znamená „pre život“. Spoločnosť Forever Living Products si uvedomuje, že užitočné baktérie zohrávajú dôležitú úlohu v zdraví človeka a že je potrebné ich doplňovať cez probiotickú terapiu. Forever aktívne probiotikum, vytvorené na podporu zdravého zažívacieho systému je malé, ľahko prehltnuteľné dražé. Pomáha predchádzať nerovnováhe vytvorenej našim jedlom a životným štýlom, čo môže viesť k zníženiu množstva prirodzene sa vyskytujúcich probiotík bez toho, aby sme si to uvedomovali. Forever aktívne probiotikum pôsobí hlavne v hrubom čreve, kde podporuje proces trávenia tým, že napomáha uvoľňovaniu živín z potravy pre lepšie vstrebávanie. Taktiež pozitívne vplýva na normálny rast a rozvoj človeka tým, že pomáha udržovať vyvážený a zdravý zažívací trakt.

Pretože probiotiká sú veľmi krehké, Forever aktívne probiotikum využíva exkluzívnu patentovanú obaľovaciu technológiu, ktorá chráni probiotiká a uvoľní unikátnu kombináciu šiestich užitočných druhov baktérií až vtedy, keď dosiahnu požadovanú destináciu v hrubom čreve. Probiotiká vo Forever aktívnom probiotiku sú odvodené od rodov Lactobacillus a Bifidobacterium a jednotlivé druhy sú: Lactobacillus acidophilus – inhibuje nežiadúce mikroorganizmy a pomáha predchádzať ich množeniu a vytváraniu kolónii. Bifidobacterium longum – vytláča nežiadúce baktérie a tým napomáha zníženiu výskytu gastrointestinálnych porúch. Bifidobacterium lactis – pomáha znižovať pH v tele a tiež zabraňuje množeniu nežiadúcich baktérií. Lactobacillus rhamnosus – pomáha chrániť črevný trakt, aby sa na ňom nemohli zachytiť nežiadúce mikroorganizmy. Lactobacillus bulgaricus – napomáha udržať tenké črevo čisté a v rovnováhe. Lactobacillus plantarum – uchováva kľúčové živiny, vitamíny a antioxidanty, aby sa napomáhalo neutralizácii nežiadúcich substancií v našej strave. Čo je výborné, Forever aktívne probiotikum pracuje v tandeme s našou patentovanou aloe vera. Aloe pôsobí primárne, čím podporuje rast probiotík a poskytuje im ideálne prostredie pre ich funkciu. Takže, ak je vašim cieľom vytvoriť si zdravý zažívací trakt, alebo chcete zvýšiť absorpciu živín a podporiť imunitu, zaveďte Forever aktívne probiotikum do vášho denného doplnkového programu.

• podporuje zdravý zažívací trakt
• zvyšuje absorpciu živín a podporuje imunitu
• unikátna kombinácia 6-tich užitočných druhov baktérií
• nie je potrebné skladovanie v chladničke

ZLOŽENIE: špeciálna probiotická zmes – 1 miliarda cfu (L. acidophilus, B. longum, B. lactis, L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum), palmový olej, želatína, glycerín, sójový lecitín, pektín, prírodné farbivo. Obsahuje sóju

Výhradný distribútor: Forever Living Products Slovak Republic s.r.o.

Vyrobené v USA

Forever Active Probiotic

Forever Daily™ je revolučný systém dopĺňania živín navrhnutý v kombinácii s patentovaným aloe-oligosacharidovým (AOS) komplexom spoločnosti Forever Living. Forever Daily™ s AOS prináša dokonale vyváženú zmes 55 živín, vrátane potrebných vitamínov a minerálov, ktoré poskytujú efektívnejšiu absorpciu a v prípade minerálov sa zameriava na špecifické telesné systémy.

Navyše, komplexný výživový program Forever Daily dodáva optimálne množstvá dôležitých prírodných fytonutrientov, bioflavonoidov, antioxidantov s molekulárnou technológiou a patentovanou zmesou zeleniny a ovocia, aby ste si boli istí, že vaše telo dostáva všetky nevyhnutné i potrebné základné mikro- a makroživiny potrebné pre dokonalé zdravie.

Táto unikátna formula je navrhnutá tak, aby vyživovala a chránila naše telá doplnením nedostatku živín v našej každodennej strave a dodáva zdravie a vitalitu.

• zmes 55 živín, vrátane nevyhnutných vitamínov a minerálov
• vyživuje a chráni naše telo

Produktové video Forever Daily

Forever Daily

Forever Daily nutricne hodnoty

OSTATNÉ ZLOŽKY: Mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, kyselina stearová, sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná, vanilková príchuť, karboxymetylcelulóza sodná, dextrín, dextróza, MCT – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, citran sodný.

Výhradný distribútor: Forever Living Products Slovak Republic s.r.o.

Vyrobené v USA

Forever Arctic Sea® obsahuje patentovanú zmes oleja z kalmarov bohatého na DHA, ultračistého omega-3 rybieho oleja a olivového oleja bohatého na kyselinu olejovú. Táto unikátna zmes je jedinečná pre Forever Living a poskytuje nielen o 33 % viac DHA denne, ale tvorí aj dokonalú rovnováhu DHA a EPA pre optimálne zdravie a pohodu.

Keď ide o omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, rovnováha je veľmi dôležitá, čo mnohí úplne nechápu. V priebehu histórie nutrične vyvážená strava obsahovala zdravý pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín od 1:1 až po 1:4 DHA:EPA. Nanešťastie, strava často obsahuje nezdravé hladiny omega-6 mastných kyselín, ktoré získavame z vyprážaných jedál, rastlinných olejov, falošných výrobkov z masla, živočíšneho tuku zo zvierat kŕmených obilím a z ďalších spracovaných a predpripravených potravín. Navyše, strava je často chudobná na konzumáciu rýb a omega-3 mastných kyselín, čím tvorí nezdravý pomer omega-6: omega-3, až 30:1! Kľúčom k opätovnému získaniu zdravého pomeru DHA:EPA je zvýšená konzumácia omega-3 a zníženie príjmu omega-6 mastných kyselín.

Forever Arctic Sea® sme vylepšili nielen zvýšením celkového množstva omega-3 mastných kyselín, ktoré prijímate v každej k porcii, no zvýšili sme aj množstvo DHA v jednej dávke. DHA omega-3 mastné kyseliny sa prirodzene nachádzajú v tele, najviac v mozgu, očiach a srdci. Tak ako je vápnik nevyhnutný na stavbu silných kostí, DHA zaisťuje, že sa budú bunky mozgu, sietnice, srdca a iných častí nervového systému správne vyvíjať a fungovať počas všetkých období života. Navyše, príjem DHA bol spojený so zníženým rizikom psychického úpadku spojeného so starnutím. Žiadna iná mastná kyselina takúto súvislosť nevykázala.

• vlastný pomer omega-3 pre napodobnenie stravy bohatej na morské plody
• prírodná citrusová príchuť pre príjemnú vôňu a minimálnu rybiu príchuť
• priateľský k oceánu a zodpovedný k zdrojom
• čistý zdroj EPA a DHA

ZLOŽENIE: prírodný rybí olej, kalmarový olej, želatína, olivový olej, glycerol, purifikovaná voda, prírodný citrónový olej, prírodný limetkový olej a D-alfa-tokoferol. Obsahuje ryby: ančovičky, losos, tresku.

Výhradný distribútor: Forever Living Products Slovak Republic s.r.o.

Vyrobené v USA

Forever Arctic Sea

L-arginín je aminokyselina s takým silným účinkom, že vedci ju nazývajú „zázračná molekula“. A oprávnene, pretože L-arginín sa v našom organizme premieňa na oxid dusnatý, molekulu, ktorá napomáha uvoľňovať cievy a rozširovať ich, takže potom nimi môže lepšie prúdiť krv. Lepší prietok krvi podporuje mnoho dôležitých funkcií v našom organizme – napr.:

• optimálne hodnoty krvného tlaku, • celkový dobrý stav kardiovaskulárneho systému,
• imunitu, • rast svalov,
• rast a regeneráciu kostí a tkanív, • sexuálnu funkciu u mužov,
• metabolizmus tukov a glukózy,
• produkciu hormónu, ktorý spomaľuje starnutie organizmu a mnoho ďalších funkcií. Keďže L-arginín má toľko priaznivých účinkov na naše zdravie, niet divu, že vyvoláva toľko záujmu.

Nový prípravok ARGI+ obsahuje okrem veľmi účinného L-arginínu tiež:
• granátové jablko – známe svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami,
• extrakt z červeného vína – pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu,
• extrakt z hroznových šupiek a bobúľ pre zdravie kardiovaskulárneho a imunitného systému.

Tieto zložky spolu vytvárajú výživový doplnok novej generácie, ktorý zlepšuje zdravotný stav celého organizmu. Jedna dávka prípravku ARGI+ zmiešaná s vodou, alebo vaším obľúbeným aloe nápojom, zlepšuje výkonnosť celého vášho tela. Prispejte k zdravšej výžive svojej rodiny pomocou sily L-arginínu!

• L-arginín je známy ako „zázračná molekula“
• patentovaná zmes ovocia zintenzívňuje antioxidačný účinok
• zvyšuje produkciu oxidu dusnatého

ZLOŽENIE: vitamín C, D3, K2, B6, B12, folát, L-arginín 5g, patentovaná ovocná zmes Forever® (výťažok z hroznových šupiek, výťažok z granátových jabĺk, extrakt z červeného vína, sušená šťava z plodov: bazy, malín, višní, černíc, čiernych ríbezlí, a brusníc), Kyselina citrónová, príchuť prírodnej zmesi bobuľovín, xylitol, D-ribóza a sukralóza.

Výhradný distribútor: Forever Living Products Slovak Republic s.r.o.

Vyrobené v USA

Forever Argi+

Viac info o Vital 5 od špecialistu pre zdravú výživu:

Máš ešte otázniky v hlave? Napíš mi a ja ti odpoviem.

  Meno

  E-mail

  Telefónne číslo

  Správa

  Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

  Zdravá výživa s Vital 5 poskytuje všetko, čo ľudský organizmus potrebuje.